ODBORNÝ DVOJMESAČNÍK ZAMERANÝ NA NAJNOVŠIE POZNATKY O VÝVOJI MOBILNÝCH PRACOVNÝCH STROJOV A O ICH APLIKÁCII V PRAXI

Medzinárodný demo veľtrh steinexpo 2017 uzavrel svoje brány

08.09.2017 Navštívili sme

Stein expo je medzinárodný demo veľtrh stavebných a banských strojov, ktorý sa koná každé 3 roky v nemeckom lome pri meste Homberg\Nieder-Ofleiden. Tento rok sa konal v poradí už 10. ročník tohto veľtrhu na ktorom sa tento rok zúčastnilo 293 vystavovateľov z toho 75 zahraničných. 

Cieľom jubilejného 10. ročníka, ktorý sa konal od 30. 8. do  2. 9 2017  bolo prekonať návštevnosť z roku 2014, kedy jeho bránami prešlo 48 130 návštevníkov. Tento rok prešlo bránami celkovo 53 890 návštevníkov a až 92% z nich prišlo z čisto profesionálneho záujmu, čo occenili aj vystavovatelia, ktorý predvádzali dynamické ukážky alebo stacionárne expozície v špeciálnych pavilónoch. Súčasťou veľtrhu bolo aj odborné stretnutia, prezentácie a diskusie, čo v mnohých prípadoch vyústilo do uzavretia obchodov. 

Medzi vystavovateľmi nechýbali samozrejme svetvé značky ako Atlas Copco, BKT, DOOSAN, HITACHI, HYUNDAI, JCB, Keestrack, KOMATSU, LIEBHERR, Magna Tyres Group, MB Crusher, McCloskey, Metso,  SCANIA, Sitech, TEREX, TOPCON, VOLVO, Virtgen, Zeppelin a v neposlednej rade aj zástupcovia z Českej Republiky, výrobca nákladných vozidiel TATRA TRUCKS a.s. a výrobca prídavných zariadení RENOMAG spol. s.r.o .

Fotogalériu z veľtrhu si môžete pozrieť tu.

www.steinexpo.eu

Fotogaléria k článku