ODBORNÝ DVOJMESAČNÍK ZAMERANÝ NA NAJNOVŠIE POZNATKY O VÝVOJI MOBILNÝCH PRACOVNÝCH STROJOV A O ICH APLIKÁCII V PRAXI

SÚŤAŽ STROJNÍKOV 2017


V sobotu 30. 9. 2017 sa v priestoroch centrály Zeppelin SK v Banskej Bystrici konal 18. ročník súťaže strojníkov. Viac ako 300 návštevníkov videlo výkony na strojoch Caterpillar v súťažnom prostredí. Taktiež mali možnosť pozrieť si videá strojov Caterpillar cez virtual reality okuliare ako aj manilpuláciu na minirýpadle Caterpillar.

„Rekordná účasť na tohtoročnej súťaži strojníkov potvrdila, o akú kvalitnú a vysokoprofesionálnu akciu ide. Na súťaži, ktorej od začiatku prialo krásne jesenné počasie, sa zúčastnilo 83 súťažiacich a takmer 300 divákov. Mohli si pozrieť dve dynamické a dve statické súťaže, ktoré preverili šikovnosť a pevné nervy súťažiacich. Prví dvaja víťazi sa zúčastnia v dňoch 7. a 8. 6. 2018 na finále v nemeckom Fridrichshafene. „Tešíme sa na ďalší ročník, ktorý sa bude konať v roku, keď firma Zeppelin SK oslávi 25 rokov na slovenskom trhu,“ povedal Jan Mlejnek, vedúci oddelenia marketingu spoločnosti Zeppelin SK.

„Tím Zeppelin SK pripravil tohto roku súťaž, ktorá potvrdila svoje kvality a obľubu medzi strojníkmi. Potešil ma zápal, s ktorým sa súťažiaci snažili čo najlepšie absolvovať jednotlivé súťaže, a zároveň ich zručnosť pri ovládaní strojov Cat,“ zhodnotil Ing. Peter Bancík, generálny riaditeľ spoločnosti Zeppelin SK. Tešíme sa na stretnutie s vami opäť na budúci rok na 19. ročníku súťaže strojníkov! Redakcia MSaM ďakuje za pozvanie a spoluprácu, prajeme veľa spokojných zákazníkov.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
MENO ČAS
1 Michal Mizerák 211,02
2 Pavol Fazekaš 223,04
3 Marek Prašovský 228,19
4 Lukáš Matuščin 232,75
5 Pavol Ondreját 233,80

www.zeppelin.sk

Fotogaléria k článku